O mnie

Cordis (z serca) to przezwisko nadane mi przez moich klientów.

Mam na imię Zofia i z zawodu jestem handlowcem. Przez kilka lat prowadziłam biuro handlowe, ale do czasu jak większa kolejka ustawiała się do mnie po poradę duchową, pomoc w różnych dziedzinach życia niż po towar którym handlowałam. Ponad 47 lat temu dostałam dar pomocy,jasnowidzenia i wykorzystuje go tak aby nikogo nie krzywdzić. Widzę rzeczy z przyszłości ,które czasami trudno opisać, słyszę głosy, myśli ,ból ludzi i czasami trudno mi jest z tym żyć. Wiem, że muszę pomagać..Dlatego też po latach ,zgodnie z nowym trendem modą i dzięki pomocy moich cudownych klientów  zgodziłam się pomagać przez internet.Robię to już  7 rok.

Nie jestem wróżką czarodziejką,nie posługuje się przekażnikami zła  takimi jak tarot, runy, karty niby anielskie, nie interpretuje tego. Ja żyje magią, tą dobra stroną życia każdego z nas i mam za zadanie pomagać, pokazywać ludziom zagubionym drogę, którą powinni podążać. Wskazuje drogę do miłości, uczciwego, dochodowego biznesu, niekiedy leczę nie tylko dusze ale i ciało.

Wielu z nas jest zagubionych tylko dlatego, że nie możemy znaleźć harmonii między sobą samym a otaczającą modą na życie. Ja tylko pomagam uzyskać wewnętrzny spokój oraz miłość, szacunek nie tylko do samego siebie.

Robię to co pokazuje mi serce i z serca.

Kiedyś żyliśmy w zgodzie z naturą - magicznie