Opinie Klientów

Autor: Beata Warszawa

 „Poznałam Zosię kilka lat temu kiedy stałam na życiowym rozdrożu. Pomogła mi i pokazała moje wewnętrzne możliwości, drogi jakimi mogę podążyć. Przez ten czas, do dziś korzystam z jej porad zawsze kiedy mam problem. Związek, czy sprawy zdrowia, czy sprawy zawodowe zawsze mogę liczyć na jej pomoc i trafne wizje które zawsze się sprawdzają! 

Autor: Ewa

Korzystam z pomocy Pani Zofii w różnych kwestiach od lat. Jest osobą ciepłą, sympatyczną i życzliwą. Niezwykle skuteczna w tym co robi. Nie owija w bawełnę i mówi prawdę, ale subtelnie i delikatnie. Pomogła mi mnóstwo razy, a i doradzić potrafi bardzo mądrze i skutecznie. Na pewno będę zwracać się o pomoc jeszcze wielokrotnie. Bardzo, bardzo dziękuję, że Pani jest,,

Autor: Agnieszka

Dziękuje pani Cordis za to że postawiła mnie na nogi po chorobie ,oraz za to że pokazała mi cel mojego życia. Jestem szczęśliwa u boku ukochanej osoby oraz spełniam się jako matka i w biznesie. Polecam wszystkim kontakt z tą kobietą z wielkim ,dobrym serduchem. Dziękuje raz jeszcze za pomoc.

Autor: Bartłomiej Kołobrzeg
Nigdy bym nie przypuszczał co stało na drodze do mojego szczęścia w miłości! Cordis pokazała mi jakie popełniam błędy i w Jej tylko znany sposób połączyła mnie z moją obecną żoną.
Autor: Izabella Kraków

Jestem osobą dojrzałą wiekiem i nieufną. Zwróciłam się po pomoc do Cordis i niespodziewanie szybko za darmo ją dostałam. Tylko w taki sposób mogę się odwdzięczyć za okazane mi serce i pomoc w wyborze drogi życiowej. Dziękuje Pani i polecam innym.

Autor: Mariola Słupia

Odzyskałam chęć życia dzięki pani Cordis. Nie mam już depresji i patrze pozytywnie na życie. Kończę studia i mam zamiar tak jak mi doradziła moja wróżka otworzyć swój biznes. Wiem że mi się powiedzie, bo wierze w Jej czyste intencje wobec mojej osoby. Dziękuje za pomoc raz jeszcze.

Autor: Aleksandra

Przez kila lat stawiałam sobie tarota szukając porady i celu w życiu. Otrzymałam za to ból głowy i pensje mniejsze o połowę. W tej chwili dzięki Cordis żyje szczęśliwe u boku mojego wymarzonego męża. Za 3 miesiące spodziewamy się narodzin naszego pierwszego dziecka. Wiem że życie pisze nam szczęśliwe życie.Zaufałam Cordis i nie zawiodłam się. Polecam panią innym zagubionym jak ja i dziękuje raz jeszcze za okazane mi serce. Ola i Kacper

Autor: Paweł Gdańsk
Kto nigdy nie doświadczył depresji nie wie jak ciężko żyć, a raczej wegetować z ta chorobą. Dzieki pani Cordis wróciłem do życia rodzinnego, zmieniłem pracę i cieszę się zdrowiem. Dziękuje pani raz jeszcze za pokazanie sensu życia i jak dążyć do szczęścia.
Autor: Lukas Warszawa
Dziękuje pani Cordis za złączenie mnie z moją miłością. Wierzę w to co nam Pani napisała, że życie nasze będzie szczęśliwe. Jak dotąd wszystko się sprawdziło.W tej chwili oczekujemy narodzin synka a potem zmiana miejsca zamieszkania i swój biznesik. Dziękuje i napewno polecę pani dar swoim znajomym i rodzinie.
Autor: Angelika Kostrzyń
Polecam rady, doświadczenie i pracę pani Cordis. Po roku od rozstania ponownie jestem z moją wielką miłością i co najważniejsze oboje nareszcie pragniemy tego samego. Dziękuje Pani i polecam innym samotnym i kochającym bez wzajemności.
Autor: Urszula Bytom
Polecam usługi jasnowidz Cordis. Pomogła mi szybko ustalić gdzie przebywa mój syn i w sumie tylko dzięki Pani ośmielam się powiedzieć że syn żyje. Wiem że jeszcze dużo pracy przed nami, ale widzę już zmianę w myśleniu syna i to że walczy z nałogiem. Dziękuje raz jeszcze za okazane serce i szybką pomoc.
Autor: Tadeusz K

Jestem ateistą który nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone, ale wierzę w moc pani Cordis. Nie chcę opisywać swoich problemów ale w dowód ogromnej wdzięczności polecam wszystkim kontakt z tą dobrą kobietą. Pomogła mi szybko i bez zbędnych pytań. Dziękuje Pani. Z poważaniem wdzięczny Tadeusz.

Autor: Anna P.
Mija kolejny rok zmian w moim życiu. Dzięki celnym radom pani Cordis wyjechałam z mojego rodzinnego miasta i zaczęłam żyć tak jak marzyłam. Kończę kurs wizażu, jestem zakochana i zaręczona i niebawem mam zamiar spełnić jeszcze jedno swoje marzenie. Dziękuje Pani za wszystkie dobre rady i na pewno nie raz będę jeszcze męczyła panią swoją osobą.
Autor: Teresa Warszawa
Nie wierzyłam przez całe swoje życie że jest coś takiego jak zła energia,wróżby to bujdy i tyle. Przez połowę mojego życia mimo ciężkiej pracy wszystko czego się podjęłam sypało się i nawet nie zaznałam uczucia. Do pani Cordis dała mi e mail moja znajoma i zdziwiłam się bardzo, jak po pierwszym e mail napisała mi pani, że jestem obarczona karmą. Dwa dni zastanawiałam się dlaczego ja,czy naprawdę coś takiego istnieje ale już przed kolejnym pani e mail poczułam się inaczej. Byłam pewna siebie,widziałam błędy jakie popełniłam w życiu i przede wszystkim spotykam samych przychylnych mi ludzi. Moje życie jest zupełnie inne, aż trudno uwierzyć. Z całą serdecznością polecam usługi pani Cordis. W tej chwili żyję szczęśliwa, zakochana mimo dojrzałego wieku osiągam sukcesy. Z wyrazami wdzięczności za okazane mi serce Terenia.

Kiedyś żyliśmy w zgodzie z naturą - magicznie